Žiadosť o pôžičku

Žiadosť o pôžičku 2018-06-20T22:17:15+00:00

FirmaZamestnanecŽivnostníkDôchodca


Pole je povinné.

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.
Pole je povinné.

Pôžička online – ako si požičať cez internet?

Online pôžičky boli v minulosti doménou nebankových spoločností. Najčastejšie to boli rýchle mini pôžičky do 30 dní, ktoré sa dali získať na účet aj poštovou poukážkou. Dnes je výber oveľa pestrejší a požičať sa dajú napríklad aj spotrebné alebo spotrebiteľské úveryrádovo na niekoľko tisíc €. Navyše, sú dostupné naozaj pre takmer každého žiadateľa.

NIELEN NEBANKOVÉ, ALE UŽ AJ V BANKE

Požičať si cez internet už môžete nielen v nebankovej spoločnosti, ale aj od banky. Tento spôsob sa stal nielen rovnocenným, ale dokonca preferovaným, nakoľko je pohodlný pre všetkých. Cez internet si v banke môžete napríklad vybaviť kontokorentný úver či kreditnú kartu, pokiaľ ste klientom danej banky. Ak aj nie ste klientom, viete požiadať o spotrebný úver na čokoľvek, čo je najviac využívaný finančný produkt.

Čo sa týka nebankových pôžičiek, online sa dajú vybaviť tak rýchle mini pôžičky, ako aj väčšie spotrebiteľské úvery. Formu požiadania o úver cez internet už využívajú všetkyveľké a známe nebankové subjekty poskytujúce úvery na základe licencie od NBS, takže na rozdiel od minulosti nejde už vždy len o predražené a nevýhodné úvery.

BEZ REGISTRA UŽ NEZÍSKATE, BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU ÁNO

Veľmi častou požiadavkou pri online pôžičkách je ich vybavenie bez skúmania registra. Pokiaľ totiž žiadateľ má negatívny záznam v niektorom z úverových registrov alebo registrov dlžníkov na základe omeškania so splácaním svojich finančných záväzkov, zväčša si novú pôžičku nevybaví. Dnes však už takéto úvery žiadna veľká nebankovka neponúka.

Druhou najčastejšou formou, ktorú žiadatelia preferujú, sú online pôžičky bez dokladovania príjmu. V tomto prípade je možné si takéto úvery vybaviť v banke aj v nebankovke, avšak nie za každých okolností. Ak ste zamestnancom na trvalý pracovný pomer, väčšinou to pôjde bez problému, nakoľko si poskytovateľ vie váš príjem overiť aj bez tlačiva od vás.

Ak ste však napríklad živnostník, bez preukázania príjmu vo forme doloženia daňového priznania si môžete požičať len vo svojej domovskej banke. To však len za predpokladu, že vám na účet, ktorý tam máte, pravidelne chodia príjmy z podnikania, takže tam mátepravidelné obraty. Na ich základe vám potom banka môže schváliť úverový limit pre úvery.

IHNEĎ AJ DO 24 HODÍN – AKÉ SÚ AKTUÁLNE MOŽNOSTI?

Ak si chcete vybaviť online pôžičku ihneď, musíte sa uspokojiť len s menšími nebankovými úvermi. Pokiaľ môžete čakať dlhšie, napríklad 24 hodín alebo dva dni, máte dvere otvorené k oveľa bohatšiemu výberu nebankových aj bankových úverov. To isté platí aj ohľadom výšky úveru alebo dĺžky jeho splatnosti.

POROVNÁVAŤ MÔŽETE ONLINE A NONSTOP

Chcete si vybrať tú najvýhodnejšiu a najlepšiu online pôžičku? V takom prípade musíte veľa porovnávať. Veľa však nemusí znamenať, že strávite hodiny hľadaním informácií a prepočítavaním úrokov. Pokojne môžete využiť go4money.sk, kde sa na jednom mieste a v prehľadnej forme dozviete všetky informácie, podmienky a parametre. A navyše, o ktorúkoľvek pôžičku môžete požiadať a to kedykoľvek.